QCZAJ

GADŻETY

BLOG

QCZAJ

Blog

Kupon podarunkowy
QCZAJ – zębowy kołcz
Trening z mamą Jeśli Ci się spodoba zapraszam na https://qczajfitness.pl
BistroBox by QCZAJ – dieta pudełkowa
KARNY QCZAS :) KARNY QCZAS na powalone życie. Na chwile gdy czujesz się beznadziejna, gruba i nie mieścisz się w zimową kurtkę.
Piórka Nigdy nie rezygnuj z siebie szukając u kogoś akceptacji. Ktoś, kto zabija w Tobie pasję, chęć do działania i chęć do życia nie jest wart ani jednego Twojego piórka!
na Wielkanoc Stoisz w gaciach w oknie, czekasz na Świąteczną aurę, rodzina daleko, ale masz jaja i to trzyma Cię przy życiu!
Wyzwanie do rzyci Wezwanie do rzyci💪🏼😂 Coby krew poszła od rzyci do serca i się zachciało żyć!
Trening „na krześle” Bo czasami życie przygniecie za mocno i posadzi rzyć na krześle... Siedzisz i nie wiesz co zrobić, bo ciężko wstać...
Trening „na spalanie” Miłość jest wtedy gdy jest ogień, więc... UKOCHOJ SIE!
Prowda piąta o akceptacji #ukochojsie !!! Tu i teraz, w stanie i niestanie w jakim jesteś i z tym #ukochojsie” zacznij żyć!
Pierwszy trening pod hasłem UKOCHOJ SIE Ukochoj się teraz tu! ” Tak zaczął się trening w Nowym Targu w Fitness Factory.
Trening z Pytania na śniadanie Ukochoj się! Od tego wszystko się zaczyna! Od tego się zacznie Twoja chęć do ukochania innych.
Rzyć na Live z Chicago 10 minut treningu na nogi i pupę, 10 minut dla Ciebie - nie szukaj wymówek, że Ty to masz źle - każdy ma.
10 minutowy trening brzucha Weź swój brzuch - nie ważne jaki! Może taki co przeszedł ciążę, albo taki co trochę urósł, albo schudł. Niech to będzie Twoje 10 minut dla brzucha
Prowda czwarta – Ukochoj się!!! Miał być grzeczny Qczajowy film, z lukrem zero fat, zero „szugar”, only fit... Wyszło #UkochojSie na ostro!
Prowda trzecia o dietach To uczucie kiedy zaczynasz wpadać w panikę i zadajesz mi pytanie: - czy jeśli zjem to, a tego nie zjem, bo akurat nie mam pod drodze na biegun...
Trening „na Mikołaja” Najtrudniejszy pierwszy krok… A gdybym Ci powiedział, że nawet jeśli będzie koślawy, nawet jeśli się potkniesz, obcas się złamie...
Prowda o przyjaciołach Usłyszałem kiedyś od swojej przyjaciółki:
„Jak dobrze, że nie muszę się bać mówić Ci o swoim szczęściu.”
Trening „na plecy” Matko Polko, która ciężkawy dźwigasz wózek i targasz go przez błota. Ty, co zmieniając obsrane pieluchy zginasz się wpół a potem powstać nie możesz.
Pierwszy trening „na poważnie” Moje pierwsze YouTub’owe „dziecko”. Może trochę ułomne, może trochę się dre, może trzeszczy a grzejnik psuje kompozycje, ale zrobiłem to!
Trening z życia Qczaj, świrze, po co to robisz? Wiesz, wyszło spontanicznie, z potrzeby serca, z chęci, by uświadamiać, że nie ma sensu brać wszystko na serio.
QCZAJCamp Bukowina
INO WYTRWAJ! Nie daj się wpędzić w poczucie winy które nie jest Twoje! Daj sobie szansę, na szczęśliwe życie. 
UKOCHOJ Ukochoj każdy odcisk na stopie, każdy ból pięty i pot na plechach. Ukochoj każde zwątpienie i zmęczenie. 
Zgaś lenia! Za miesiąc lato... Leń się jeszcze tli w Tobie? Brak chęci do działania? Zgaś lenia!