TAK CHCĘ – nowy singiel QCZAJ’a

QCZAJ wydaje singiel – „Tak Chcę!”! Cały dochód ze sprzedaży przekazuje Fundacji TVN na wsparcie budowy Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży.

Posłuchaj na:

You Tube Music:

https://qczaj.info/tak_chce

Spotify:

https://qczaj.info/tak_chce-spotify

Apple Muisc:

https://qczaj.info/tak_chce-appleMusic

W piątek 3 czerwca w programie „Dzień Dobry TVN” QCZAJ zaśpiewał premierowo swój nowy singiel „Tak Chcę!”.

ZOBACZ na YouTube:

https://youtu.be/n6GuevaHJP4

Wymarzyłem sobie ten utwór! Tekst dający pozytywnego kopa, muzyka która niesie, towarzyszące mi dzieci i nieziemska solówka na gitarze Ricky Tillo. Jako dziecko śniłem o scenie… Kto by pomyślał, że skończę jako śpiewający PRYSZNIC…?  Teraz robię kolejny krok – wychodzę spod prysznica i wydaję swój pierwszy singiel” – mówi QCZAJ.

Ktoś zapytał <<ale po co?>>, ktoś inny dodał <<dla kasy>>, a ja odpowiadam – z wdzięczności za to co mam, chcę dać coś od siebie! Dzięki programowi <<Mask Singer>> odkopałem schowane marzenie! Cały dochód ze sprzedaży singla, a po nagraniu teledysku, z jego wyświetleń, przeznaczam na wsparcie Centrum Psychiatrii Dzieci i Młodzieży, budowane przez Fundację TVN.” – dodaje QCZAJ

Informacje o utworze „Tak Chcę!”:

Autor muzyki – Filp Siejka

Autor tekstu – Wojtek Byrski

Na gitarze solo gra Ricky Tillo – gitarzysta Lady Gagi, w chórkach można usłyszeć dzieci z MAT Musicalowej Akademii Talentów z Mińska Mazowieckiego.

Premiera singla w serwisach streamingowych zaplanowana jest na 3 czerwca. Natomiast utwór będzie można usłyszeć na żywo już w niedzielę 5 czerwca w Zatorze podczas finału akcji #DOBRYhasztag w Energylandii. To akcja społeczna, w której Qczaj wraz z grupą pozytywnych tiktokerów chce wysłać w świat przesłanie: STOP dla hejtu, TAK dla pozytywnych przekazów!

Pomagają młodym w walce z depresją tworząc także edukacyjne treści i zbierają pieniądze na Centrum Psychiatrii dla Dzieci i Młodzieży Fundacji TVN.

Zachęcamy do włączenia się w akcję #DOBRYhasztag poprzez wsparcie tej zbiórki:

Link do zbiórki: https://qczaj.info/dobryhasztag