Trapeton Summer Bash Poland 2022

Kiedy:
PT - ND, 8 - 10 LIPIEC
PL, GDAŃSK, PLAŻA STOGI
TRAPETON PRZESUNIĘTY na 2022 rok!
Ze względu na sytuację pandemiczną festiwal został przesunięty na 8 – 10 lipca 2022.
Bilety będą w sprzedaży od września 2021 – więcej szczegółów już wkrótce.
KOMUNIKAT ORGANIZATORA:

Droga Trapetonowa rodzino,

Mamy nadzieję, że wszyscy jesteście zdrowi i bezpieczni.

Jak wiecie, już od ponad roku zmagamy się z zakaźnym wirusem COVID-19.

W tym czasie pracowaliśmy niezwykle ciężko i robiliśmy wszystko co w naszej mocy, aby przygotować dla Was najbardziej ekscytujący Festiwal Lata 2021.

Z bardzo ciężkim sercem jesteśmy zmuszeni ogłosić, że nie jesteśmy już w stanie zrealizować Festiwalu Trapeton zaplanowanego na 8-10 lipca 2021 roku. Jako organizator stawiamy sobie Was za priorytet, dlatego też wierzymy, że przesunięcie Festiwalu na 7-9 lipca 2022 roku będzie najlepszym rozwiązaniem dla nas wszystkich.

Głęboko wierzymy, że latem 2022 roku uda nam się przywieźć kulturę latynoską do Polski i wspólnie z Wami świętować niesamowity weekend. Przygotowujemy dla Was spektakularny line-up z mnóstwem dodatkowych atrakcji i gości. Festiwal Trapeton 2022 z pewnością będzie wydarzeniem, którego nie można przegapić!

Chcielibyśmy Was również poinformować, że bilety na Festiwal Trapeton 2022 będą oficjalnie w sprzedaży od września 2021 roku. Informacja o sprzedaży zostanie opublikowana w osobnym komunikacie.

Widzimy Wasze ogromne wsparcie i zainteresowanie naszym Festiwalem, dlatego jesteśmy bardzo wdzięczni, że tak wielu z Was jest z nami. Nie moglibyśmy być bardziej dumni z naszej Trapetonowej Rodziny.

Dziękujemy za Waszą wyrozumiałość i cieszymy się, że będziemy mogli powitać Was następnego lata na Trapetonie 2022!

KOCHANE FITLARWY!
w te wakacje będzie się działo!
Już niedługo więcej szczegółów – QCZAJfitness jest partnerem Trapeton Summer Bash Poland 2021.
Na festiwalu będzie strefa QCZAJfitness, będzie tam można spotkać QCZAJ’a oraz trenerów z QCZAJTeam.
KULTURA, MUZYKA I DOŚWIADCZENIE
❤️😎☀️🌴🇵🇱🕺🏻💃
Zobowiązanie do bycia agentem zmian i stworzenia festiwalu, który pozostawi po sobie pozytywny wpływ na nasz dom i nie tylko. Tutaj szacunek dla kultury, renesansu, muzyki i wolności łączy się z pomysłem, gdzie artyści, aktywiści i muzycy tworzą atmosferę relaksu i braterstwa. Jednym z głównych celów festiwalu jest niesienie przesłania poszanowania kultur i wolności. Sprawdź, czego możesz podziewać się na miejscu.
________