Trapeton Summer Bash Poland

Kiedy:
, LIPIEC
PL, GDAŃSK, PLAŻA STOGI

Droga Trapetonowa Rodzino,

Z ogromnym smutkiem i żalem jesteśmy zmuszeni przełożyć naszą tegoroczną edycję na kolejny rok. Od ponad 2 lat pracujemy nad realizacją tego wspaniałego festiwalu. W 2020 roku na przeszkodzie stanęła nam pandemia koronawirusa i pokrzyżowała plany, co nas nie załamało, i cały czas wierzyliśmy, że w 2022 w końcu się uda. Niestety pod koniec lutego dotarła do nas wiadomość o wojnie, która rozpoczęła się na Ukrainie. Dramat wojenny napawa nas ogromnym bólem i cierpieniem. Jednoczymy się ze wszystkimi uchodźcami i poszkodowanymi, w wyniku wojny.  W związku z trwającym na Ukrainie konfliktem, cały zespół TSB, partnerzy, artyści, producenci nie czują się komfortowo, organizując imprezę pośród tak wielkiego bólu, jaki odczuwają obecnie ukraińskie rodziny. Pomimo ogromnych wysiłków i wielomiesięcznej pracy, jestem nam ogromnie trudno Was o tym informować, ale wierzymy, że kolejna edycja w końcu nam się uda i będziemy mogli wspólnie bawić się w rytmie najlepszej latynoskiej muzyki.

Posiadacze biletów mogą rozpocząć procedurę zwrotu poprzez kontakt z info@trapeton.pl. Posiadacze biletów są zobowiązani do wypełnienia i wysłania formularza zwrotu (RETURN FORM). Procedurę zwrotu biletów można znaleźć tutaj.

Niebawem podamy nową datę Trapeton Summer Bash Poland 2023!

Bilety pozostają ważne na edycję 2023! Jeśli chcesz zwrócić bilety, skontaktuj się z dystrybutorem, u którego zakupiłeś bilet.

TRAPETON
Trapeton Summer Bash to nowy festiwal na mapie Polski z muzyką latynoską, reggaeton i trap, który odbędzie się w Gdańsku, na plaży Stogi, między 8 a 10 lipca 2022. Uczestnicy będą mogli cieszyć się muzyką na żywo, w wykonaniu największych gwiazd muzyki latynoskiej. Poza muzyką, dla festiwalowiczów będzie czekać mnóstwo niesamowitych atrakcji, w tym siatkówka plażowa, zumba, lekcje tańca latynoskiego, warsztaty artystyczne i wiele innych, których celem jest zwiększenie świadomości kultury latynoskiej.

 

Pierwsza polska edycja festiwalu będzie oparta na słynnym motywie Día de Los Muertos, czyli Święcie Zmarłych – bardzo ważnym i popularnym elemencie meksykańskiej kultury.

 

Organizatorem festiwalu jest Old Music LIVE | OML

 

Kontakt:

info@trapeton.pl

 

Więcej informacji:

www.trapeton.pl

www.facebook.com/Trapetonsummerbashpl

www.instagram.com/trapetonfestivalpl

 

Dotychczas ogłoszeni artyści:

 

Gente De Zona

Gente de Zona to kubański zespół, który dotarł na szczyty listy latynoamerykańskich przebojów Billboard (Billboard Hot Latin Songs). Ich największy hit „La Gozadera” ma ponad 1,3 miliardów wyświetleń na YouTube! Duet składa się z utalentowanych muzyków Alexandra Delgado i Randy’ego Malcoma. Są pionierami ruchu nazywanego „Cubatón”, który jest obecnie jedną z dominujących sił w globalnym przemyśle muzycznym, łącząc tradycyjne kubańskie rytmy i gatunki z rytmami karaibskimi i stylem reggaeton.

Delgado i Malcom po raz pierwszy przyciągnęli międzynarodową uwagę dzięki hitowi „Bailando” z 2014 roku, w którym wystąpili Enrique Iglesias i Descemer Bueno. Utwór nie tylko znalazł się na szczycie listy przebojów Billboard Hot Latin Songs ale stał się także najdłużej utrzymującym się na pierwszej pozycji utworem w historii listy. Po „Bailando” przyszedł czas na „La Gozadera” z ich przyjacielem Markiem Anthonym. Ten singiel znalazł się również na szczycie list przebojów Billboard Latin Airplay, Latin Tropical i Latin Rhythm. Trzy single Gente de Zona dotarły do pierwszej dziesiątki listy przebojów Billboard Hot Latin Songs, a ich pierwszy album wydany w USA, „Visualízate”, zadebiutował na pierwszym miejscu listy Top Latin Albums w 2016 roku.

 

 

Mercado Negro

Armando Miranda, Rodrigo Rodríguez oraz Cesar Correa to twórcy Mercadonegro – zespołu, który jest częstym gościem festiwali i koncertów salsowych na całym świecie. W 2009 roku otworzyli najważniejszy festiwal latynoamerykański świata: Latinoamericando Expo w Mediolanie.

Projekt Mercadonegro powstał w momencie, gdy trzech latynoamerykańskich muzyków przypadkowo spotkało się w Europie. Swoje przepełnione muzyką serce zachowali oni w Ameryce Łacińskiej i postanowili rozpowszechnić na całym świecie dźwięki swoich ojczyzn, wzbogacone o nowe dźwięki i wibracje. Zespół został nazwany Mercadonegro, aby nie zapomnieć o korzeniach i spuściźnie muzyki afroamerykańskiej, a także aby opisać trudną drogę, jaką musi pokonać grupa młodych i mało znanych muzyków, aby stać się popularnym i docenianym na całym świecie zespołem.

Abraham Mateo

Hiszpański piosenkarz, autor tekstów i aktor zaczął tworzyć muzykę w wieku siedmiu lat. Zaledwie trzy lata później teledysk do jego singla „Señorita” stał się najczęściej oglądanym w jego rodzinnym kraju. W kolejnych latach podróżował po Hiszpanii i krajach Ameryki Łacińskiej. W 2013 roku zaśpiewał w hiszpańskiej ścieżce dźwiękowej do filmu Disneya „Kraina lodu”. Dwa lata później zrobił to samo w filmie „Minionki”.

Utwory takie jak „Que Ha Pasao” z Sofią Reyes i „Me Vuelvo Loco” z udziałem CNCO pomogły Mateo zwiększyć liczbę fanów do ponad 3,6 miliona słuchaczy miesięcznie na Instagramie. Piosenka „Loco Enamorado” z Farruko i Christianem Danielem przyniosła mu sześciokrotną platynę i jeden złoty krążek. Dwa lata temu Abraham Mateo był najmłodszym artystą płci męskiej, który znalazł się na szczycie list przebojów Latin Airplay Billboard.

Loco Escrito

Cztery platynowe single z rzędu, siedem złotych nagród, MTV EMA w kategorii „Best Swiss Act”, dwie szwajcarskie nagrody muzyczne z rzędu za „Adiós” (2019) i „Punto” (2020) w kategorii „Największy Hit”, kilka Top 10 listy przebojów Airplay Charts i nominacja do nagrody LUKAS w kategorii „Najlepszy występ miejski roku” – Loco Escrito to największy hit szwajcarskiej sceny muzycznej ostatnich lat.

Jego droga na szczyt była trudna: strata przyjaciela, poważny wypadek motocyklowy i ówczesna dziewczyna w ciąży – Loco wpadł w kryzys, ale nigdy się nie poddał. „Perder para ganar” śpiewa w piosence „Estoy Bien”. „Dziś radzę sobie dobrze, rozwiązałem swoje problemy, sprzedałem ponad 100 000 singli w półtora roku” – mówi Loco i wie, że spełnianie jego marzeń wymaga ogromnych pokładów energii.


Grupo Extra

Zespół w krótkim czasie dzielili już scenę z wielkimi nazwiskami latynoskich scen muzycznych, takimi jak Daddy Yankee czy Prince Royce. Grupo Extra ma ponad 800 tysięcy słuchaczy miesięcznie na Spotify. Teledyski do piosenek takich jak „Me Emborrachare” czy „A Traves del Vaso” były oglądane kilka milionów razy na Youtube. Fidel Perez, El Nene Flow, El Turko, Tony Santana i Riko y Yewdry Alvarado występowali już na scenach na całym świecie, w tym na najważniejszych latynoskich festiwalach w Europie, takich jak festiwal Latinoamericano w Mediolanie i Paris Latino Festival All-stars w Paryżu.

IR SAIS

Irgwin Placido Sluis, znany również pod pseudonimem Ir-Sais, urodził się 29 września na wyspie Bonaire (dawne Antyle Holenderskie). Ir-Sais wychował się w Tera Cora (Bonaire). Ir-Sais zaczął interesować się muzyką, gdy miał zaledwie siedem lat. Kiedy skończył 11 lat, zaczął grać na perkusji na zestawie, który zrobił z puszek. To urodzony muzyk, nigdy nie uczęszczał do szkoły muzycznej, ale wciąż potrafi grać na wielu różnych instrumentach.

Ir-Sais był członkiem kilku popularnych zespołów muzycznych na wyspie Bonaire. W 2003 roku założył grupę muzyczną Ice Band. Następnie dołączył do Happy Band (2004-2007). W tym czasie założył własny zespół muzyczny, który nosił nazwę „Insoportabel” wraz z jego najlepszym przyjacielem Remymanem. Razem wydali dwie płyty. W 2008 roku przeniósł się do Holandii. W tym czasie rozpoczął pracę nad kilkoma projektami muzycznymi z W.S.R Label Mostaman. Dużym krokiem w jego karierze było założenie własnego studia produkcyjnego. Wtedy rozpoczął karierę solową. W marcu 2010 roku wydał swój pierwszy singiel „Schatje zeg maar”, który odniósł ogromny sukces.

KOCHANE FITLARWY!
w te wakacje będzie się działo!
Już niedługo więcej szczegółów – QCZAJfitness jest partnerem Trapeton Summer Bash Poland.
Na festiwalu będzie strefa QCZAJfitness, będzie tam można spotkać QCZAJ’a oraz trenerów z QCZAJTeam.