1. Karolina

Przeczytaj opis walki w Wyzwaniu i oddaj swój głos

W marcu tego roku przeszłam operację wycięcia guza piersi. Zmiana okazała się łagodna, ale wcześniej nowotwór zabrał mi moją kochaną Mamusię, więc strasznie się obawiałam najgorszego… Dostałam druga szanse od losu I postanowiłam ja wykorzystać. Dlatego też postanowiłam zacząć dbać o siebie poprzez pozytywne myślenie, otaczanie się dobrymi ludźmi, zbilansowana dieta I dużo ruchu. QCZAJ ze swoim wyzwaniem zjawił się w idealnym dla mnie czasie!

Poza tym Daniel jest wspaniałą osobą, motywuje ludzi nie tylko do polepszenia sylwetki, ale też do dbania o zdrowie fizyczne i psychiczne. To jest ogromnie ważne, aby w dzisiejszym świecie być sobą I walczyć o siebie każdego dnia!

Pierwsze tygodnie wyzwania nie były łatwe ze względu na upały 🥊Ale dziewczyny na grupie wspaniale motywowały więc walczyłam I nadal walczę 😀 później ćwiczenia stały się przyjemnością… szczególnie gdy zobaczyłam pierwsze efekty.

🔥Wyzwanie pomogło mi udowodnić sobie, że jak bardzo czegoś pragniemy, to jesteśmy w stanie to osiągnąć. Ważne jest jednak by otaczać się dobrymi I pozytywnymi ludźmi, którzy pomagają nam uwierzyć w siebie 😀 małymi kroczkami, ale do przodu! W stronę marzeń 😉