QCZAJ

GADŻETY

BLOG

QCZAJ

Blog

Hoł hoł hoł kruca fuks! Hoł hoł hoł kruca fuks! Czy są tu jakieś grzeczne....
KARNY QCZAS :) KARNY QCZAS na powalone życie. Na chwile gdy czujesz się beznadziejna, gruba i nie mieścisz się w zimową kurtkę.
INO WYTRWAJ! Nie daj się wpędzić w poczucie winy które nie jest Twoje! Daj sobie szansę, na szczęśliwe życie. 
Piórka Nigdy nie rezygnuj z siebie szukając u kogoś akceptacji. Ktoś, kto zabija w Tobie pasję, chęć do działania i chęć do życia nie jest wart ani jednego Twojego piórka!
UKOCHOJ Ukochoj każdy odcisk na stopie, każdy ból pięty i pot na plechach. Ukochoj każde zwątpienie i zmęczenie. 
Zgaś lenia! Za miesiąc lato... Leń się jeszcze tli w Tobie? Brak chęci do działania? Zgaś lenia!
na Wielkanoc Stoisz w gaciach w oknie, czekasz na Świąteczną aurę, rodzina daleko, ale masz jaja i to trzyma Cię przy życiu!
Wyzwanie do rzyci Wezwanie do rzyci💪🏼😂 Coby krew poszła od rzyci do serca i się zachciało żyć!
Trening „na krześle” Bo czasami życie przygniecie za mocno i posadzi rzyć na krześle... Siedzisz i nie wiesz co zrobić, bo ciężko wstać...
Trening „na spalanie” Miłość jest wtedy gdy jest ogień, więc... UKOCHOJ SIE!
Dzień Dobry TVN Dziękuję Dorocie i Marcinowi, za rozmowę, która ukazała, że jestem nie tylko śmiesznym skaczącym trenerem performerem
Prowda piąta o akceptacji #ukochojsie !!! Tu i teraz, w stanie i niestanie w jakim jesteś i z tym #ukochojsie” zacznij żyć!
Pierwszy trening pod hasłem UKOCHOJ SIE Ukochoj się teraz tu! ” Tak zaczął się trening w Nowym Targu w Fitness Factory.
Trening z Pytania na śniadanie Ukochoj się! Od tego wszystko się zaczyna! Od tego się zacznie Twoja chęć do ukochania innych.
Pytanie na śniadanie Serce mi klatę rozdupca, bo jesteście razem ze mną i chcecie jechać z tym „rzyciem” razem ze mną jeszcze mocniej!
Rzyć na Live z Chicago 10 minut treningu na nogi i pupę, 10 minut dla Ciebie - nie szukaj wymówek, że Ty to masz źle - każdy ma.
10 minutowy trening brzucha Weź swój brzuch - nie ważne jaki! Może taki co przeszedł ciążę, albo taki co trochę urósł, albo schudł. Niech to będzie Twoje 10 minut dla brzucha
Polko! Bądź zdrowsza! – z Qczaj’em Moja rozmowa z organizatorką konferencji „Polko bądź zdrowsza!”, wydarzenia którego mam zaszczyt być ambasadorem.
Przy Świętach Lecąc samolotem do swojej rodziny na święta, zastanawiałem się co chciałbym przekazać Wam w moich życzeniach świątecznych.
Góralskie motywejszyn Cel, motywatory ci godajom cel miyj cel, skup sie na celu. I tak ześ się biydoku skupił, ześ sracki z nerwów dostol.
A gdyby tak zacząć żyć? „Cel, musisz mieć cel” - Słyszysz to tak często, że na samą myśl czy go osiągniesz, czy osiągniesz sukces, spełnienie - paraliżuje Cię strach.
Siebie znajdź… Prezentu szukasz? Siebie znajdź. Siebie w prezencie najbardziej. Siebie bez ozdobnego papieru, wstążek i kokardek.
Prowda czwarta – Ukochoj się!!! Miał być grzeczny Qczajowy film, z lukrem zero fat, zero „szugar”, only fit... Wyszło #UkochojSie na ostro!
Prowda trzecia o dietach To uczucie kiedy zaczynasz wpadać w panikę i zadajesz mi pytanie: - czy jeśli zjem to, a tego nie zjem, bo akurat nie mam pod drodze na biegun...
Trening „na Mikołaja” Najtrudniejszy pierwszy krok… A gdybym Ci powiedział, że nawet jeśli będzie koślawy, nawet jeśli się potkniesz, obcas się złamie...
Będę żył póki nie umrę! Pytasz: „co zrobić, by umieć planować?” Gdybym był czarodziejem z roleksem na ręku, w garniturze o ściemnionym kolorze mówiącym...
Prowda o przyjaciołach Usłyszałem kiedyś od swojej przyjaciółki:
„Jak dobrze, że nie muszę się bać mówić Ci o swoim szczęściu.”