QCZAJ

GADŻETY

BLOG

QCZAJ

Blog

#bioreqczaja – diety
Regulamin konkursu #bioreqczaja
Kupon podarunkowy
QCZAJ – zębowy kołcz
BistroBox by QCZAJ – dieta pudełkowa
Piórka Nigdy nie rezygnuj z siebie szukając u kogoś akceptacji. Ktoś, kto zabija w Tobie pasję, chęć do działania i chęć do życia nie jest wart ani jednego Twojego piórka!
na Wielkanoc Stoisz w gaciach w oknie, czekasz na Świąteczną aurę, rodzina daleko, ale masz jaja i to trzyma Cię przy życiu!
Prowda piąta o akceptacji #ukochojsie !!! Tu i teraz, w stanie i niestanie w jakim jesteś i z tym #ukochojsie” zacznij żyć!
Prowda czwarta – Ukochoj się!!! Miał być grzeczny Qczajowy film, z lukrem zero fat, zero „szugar”, only fit... Wyszło #UkochojSie na ostro!
Prowda trzecia o dietach To uczucie kiedy zaczynasz wpadać w panikę i zadajesz mi pytanie: - czy jeśli zjem to, a tego nie zjem, bo akurat nie mam pod drodze na biegun...
Prowda o przyjaciołach Usłyszałem kiedyś od swojej przyjaciółki:
„Jak dobrze, że nie muszę się bać mówić Ci o swoim szczęściu.”
Trening z życia Qczaj, świrze, po co to robisz? Wiesz, wyszło spontanicznie, z potrzeby serca, z chęci, by uświadamiać, że nie ma sensu brać wszystko na serio.
QCZAJCamp Bukowina
Trening z mamą Jeśli Ci się spodoba zapraszam na https://qczajfitness.pl
INO WYTRWAJ! Nie daj się wpędzić w poczucie winy które nie jest Twoje! Daj sobie szansę, na szczęśliwe życie. 
UKOCHOJ Ukochoj każdy odcisk na stopie, każdy ból pięty i pot na plechach. Ukochoj każde zwątpienie i zmęczenie. 
KARNY QCZAS :) KARNY QCZAS na powalone życie. Na chwile gdy czujesz się beznadziejna, gruba i nie mieścisz się w zimową kurtkę.
Zgaś lenia! Za miesiąc lato... Leń się jeszcze tli w Tobie? Brak chęci do działania? Zgaś lenia!
Dzień Dobry TVN Dziękuję Dorocie i Marcinowi, za rozmowę, która ukazała, że jestem nie tylko śmiesznym skaczącym trenerem performerem
Pytanie na śniadanie Serce mi klatę rozdupca, bo jesteście razem ze mną i chcecie jechać z tym „rzyciem” razem ze mną jeszcze mocniej!