Treningi dla dzieci z QCZAJ’em i Cartoonito

Premiera serii krótkich treningów dla dzieci na YouTube @QCZAJ i na instastroy @QCZAJ

link do Playlisty na kanale QCZAJ’a na YouTube: Ćwicz z QCZAJ’em i Batwheels

Zabawy ruchowe dla opiekunów i dzieci w wieku 3 – 6 lat przygotowane przez QCZAJ’a i Cartoonito. Bawimy się razem z bohaterami filmów z serii Batwheels.

Cartoonito, będący częścią Warner Bros. Discovery, to kanał telewizyjny skierowany do najmłodszych widzów, który dostarcza najlepsze animacje dla przedszkolaków, takie jak „Batwheels”, „Królik Bugs: nowe konstrukcje”, „Tomek i przyjaciele”, „Ropuch i przyjaciele” i wiele innych. Cartoonito jest miejscem wypełnionym śmiechem i pozytywną energią, w którym dzieci i ich rodziny mogą czuć się bezpiecznie wśród zaufanych bohaterów. Cartoonito wspiera potencjał każdego przedszkolaka poprzez celebrowanie jego wyjątkowości i zachęcanie go do traktowania innych z empatią, szacunkiem i uczciwością.

Do kołpaka! „Batwheels” to przygodowa produkcja. Łączy dwie szczególnie lubiane przez dzieci rzeczy – superbohaterów i pojazdy! Osią serialu jest pełna zabawy, dynamiczna grupa młodych pojazdów-superbohaterów: Batwheels. Bohaterskie Batwheels zostały powołane do życia, by strzec Gotham City. Wskakują w szaleństwo zabawy i wartkiej akcji, która sprawia, że aż szczęka opada! Jednocześnie otrzymują ważne lekcje o pracy w grupie, przyjaźni i innych wartościach.