Kalendarz – Power of Community 2020


Prawie 19 tysięcy kobiet w ostatnim roku zachorowało na raka piersi. Myślę, że skala zachorowań jest wystarczającym powodem do tego, by wziąć udział w sesji do kalendarza, z którego dochód przeznaczony jest na wsparcie kobiet z zaawansowanym stadium tej choroby. Wsparcie mężczyzn może być szczególnie ważne, bo nie siła i wielkość mięśni decyduje o męskości, lecz czujność i odpowiedzialność za zdrowie bliskiej kobiety.

„Power of Community 2020” – siła i odwaga motywem przewodnim piątej edycji wyjątkowego kalendarza charytatywnego kampanii BreastFit. Kobiecy biust. Męska sprawa. Tegoroczna edycja kalendarza pokazuje, że to nie siła i wielkość mięśni decyduje o męskości, lecz czujność i odpowiedzialność za zdrowie bliskiej kobiety.

Tym razem zdjęcia zostały zrealizowane w scenerii Opery Bałtyckiej w Gdańsku.

12 sportowców z całej Polski stanęło przed obiektywem rodzeństwa – Diany i Rafała Krasa. Project Managerem kalendarza i jednocześnie jednym z uczestników sesji jest Jakub Popławski. Dochód ze sprzedaży kalendarza przeznaczony zostanie ponownie na wsparcie kobiet z zaawansowanym rakiem piersi i ich najbliższych.

Więcej informacji o całym projekcie i fundacji znajdziesz na stronie: brestfit.onkocafe.pl