QCZAJ dla WOŚP: Drabinka gimnastyczna razem z prywatnym treningiem z QCZAJ’em

Trening z QCZAJ’em oraz drabinka gimnastyczna od BenchK

link do aukcji na Allegro.pl: Licytacja drabinki z treningiem

 

QCZAJ, BenchK oraz redakcja naTemat.pl kolejny rok gra razem z WOŚP!

W ramach tej aukcji wystawiamy drabinkę gimnastyczną – taką samą, której Qczaj używa w domu! i możliwość odbycia treningu na tej drabince u zwycięzcy licytacji.

Trening odbędzie się w domu zwycięzcy aukcji lub w Warszawie. Drabinka gimnastyczna od BenchK 733B o wartości ok. 7000 zł. Drabinka ma dodatkowo

  • zdejmowany drążek do podciągania;
  • poręcz do ćwiczeń.
  • ławeczkę do ćwiczeń BenchK.

Drążek PB3B ma 4 haki z filcowym podkładem co pozwala regulować jego wysokość lub zmieniać pozycję.  Do regulacji drążka potrzebna jest jedna osoba dorosła. Po jego obróceniu można wykorzystać go jako uchwyt pod sztangę. Maksymalna waga sztangi z obciążeniem wynosi 200 kg.

Poręcz do ćwiczeń DB1B ma podłokietniki i podkład pod plecy z integralnej pianki poliuretanowej. To gwarantuje wytrzymałość, łatwość pielęgnacji i nowoczesny wygląd. Każdy z dodatkowych elementów może zostać dostosowany do wysokości osoby ćwiczącej albo usunięty w razie potrzeby.

Dwustronna ławka BenchK B1B z dodatkowym siedziskiem oraz czterema rolkami pod kolana. Ławeczka do ćwiczeń BenchK B1B nie zawiera żadnego elementu wykonanego ze skóry syntetycznej lub pianki. Podparcie pod plecy, małe siedzisko, rolki pod kolana wykonane z integralnego poliuretanu.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnych technologii przy produkcji drabinka gimnastyczna to doskonały mebel sportowy. Zadbaliśmy o każdy najmniejszy szczegół — spoina, rączka albo śruba. Montaż drabinki jest bardzo łatwy, a design przemyślano tak, aby pasował do aktualnych trendów aranżacji wnętrz, nie zaburzając ogólnego wystroju wnętrza.

Zawiera zestaw do montażu (oprócz kołków i wkrętów, gdyż ich rodzaj należy dobrać w zależności od rodzaju ściany do której będzie mocowana).

Weź udział w aukcji, zadbaj o swoje zdrowie i sylwetkę, oraz pomóż WOŚP! Zwycięzca aukcji może zrealizować swój trening do końca lipca.

 

Liczba osób, które mogą wziąć udział w realizacji aukcji: 1

Termin realizacji: do 31.07.2024 r.

Miejsce realizacji aukcji: do ustalenia

Dodatkowe koszty związane z realizacją aukcji (np. dojazd) pokrywa: Darczyńca

Wszystkie pytania dotyczące aukcji oraz szczegółów jej realizacji, prosimy kierować pod adres: piotr.rodzik@natemat.pl


ino być cierpliwym ;)