#RzyćNaLato – nr 4. Dagmara H.

Przeczytaj opis walki w Wyzwaniu i oddaj swój głos

Zagłosuj!

“Ostatni rok pod względem fizycznym nie był dla mnie łaskawy, od sierpnia 2021 zaczęłam mieć problemy z ramieniem, dopiero po kilku miesiącach zdiagnozowano mnie i przeszłam operację, ale okazało się, że mam skrócone mięśnie, 3 miesiące fizjoterapii nie przyniosły zamierzonego efektu, w międzyczasie przeżyłam również długą przygodę z wirusem, który nie chciał odpuścić i spustoszył mój układ odpornościowy. Niestety przez ten rok odłożyło się u mnie parę nadprogramowych kilogramów, więc postanowiłam wrócić do diety, z której kiedyś korzystałam już po porodzie. Ortopeda dał mi zielone światło na ćwiczenia,  co akurat zbiegło się z wyzwaniem rzyć na lato. Pomyślałam ok, to musi być znak, wchodzę w to. Bardzo małymi krokami, ale do przodu  😊 Wybrałam 3 linie treningowe dla początkujących- Uwolnić Orkę, QcziDance i Zdrowy Kręgosłup. Nie po to, żeby zrzucić niewiadomo ile kilogramów, tylko po to, żeby się rozruszać, poprawić kondycję i przede wszystkim wzmocnić. Efekt jaki widzicie na zdjęciach przeszedł moje najśmielsze oczekiwania, nie mam sześciopaka 🤣 ale mam piękny płaski brzuch na wakacje. Ktoś kiedyś powiedział, że brzuch robi się w kuchni. Taka kuchnia to była czysta przyjemność ☺️ Najbardziej wdzięczny po tych trzech tygodniach jest chyba mój kręgosłup, wcześniej codziennie budziłam się bólem, który teraz zniknął, w ramieniu czuję też ogromną poprawę. Problemy gastryczne zniknęły, no i nie wspomnę o miliardach endorfin i mega energii, z którą budzę się codziennie 😁

Rozpiera mnie DUMA i WDZIĘCZNOŚĆ.

Nie obyło się bez paru zgryźliwych komentarzy, natomiast spotkałam się z ogromem pozytywnych reakcji, które dały mi skrzydeł do dalszego działania. I jeśli udało mi się również kogoś zmotywować do walki o siebie to TAK! Opłacało się!

I wiecie co ? Tutaj przy wyzwaniu nie ma absolutnie żadnej konkurencji. My idziemy ramię w ramię! I wszystkie jesteśmy już wygrane 💪 Dziękuję dziewczynom biorącym udział w wyzwaniu za ogrom wsparcia i motywacji. Jesteście petardy! 🔥 Mam nadzieję, że kiedyś uda nam się wszystkim razem spotkać na QCZAJcamp. Bo wyzwanie się skończyło, ale dla mnie to był dopiero początek pięknej przygody ☺️”

Zagłosuj!