#wakacjezQCZAJem 14. Karolina Orzeł

Tu możesz zagłosować na Karolinę:

A tak Karolina opisała swoją historię:

Dwa zdjęcia w tym samym lustrze, ale jakby innej osoby.
Ta po lewej niekoniecznie się uśmiecha (przeżyła 2020 rok, ale ledwo… rozwód, przeprowadzki – wszystkie stresy zajadała, jak przysłowiowy odkurzacz).
Ta po prawej ma już uśmiech na twarzy (przetrwała burze, wróciła do siebie, wierzy, że będzie dobrze).

Tak mogę podsumować moją przygodę z #wakacjezqczajem. 3 miesiące pracy, aby mieć jedzenie pod kontrolą dzięki @QCZAJdiety, 12 tygodni sprawdzania swojej wytrwałości i motywacji z @QCZAJfitness i udało się ruszyć z miejsca – minus 10 kg , minus 42 cm w obwodach. Nigdy nie wierzyłam w zdjęcia przed i po, ale teraz nie mam wątpliwości – jeśli to jest twój moment i znajdziesz siebie na nowo jesteś w stanie spełniać swoje marzenia.

Co prawda nie mam jeszcze odwagi zrobić sobie zdjęcia w stroju kąpielowym, ale nad tym pracuję – i głową, i sylwetką 🙂

W tym miejscu jeszcze raz dzięki wspaniałej społeczności @FitlarwyQCZAJa – dzięki wszystkim za komentarze, za zwariowane relacje, serduszka i ciepłe słowa – ukochuję mocno!!!

Tobie @QCZAJ dziękuję, że jesteś, że robisz to co robisz – mam nadzieję, że będzie mi dane kiedyś podziękować Ci osobiście i opowiedzieć, jak to całe wyzwanie wpłynęło na moje życie. Życzę Ci dużo zdrówka i mam nadzieje, że wygrasz “Polish Social Media Star 2021” za to co robisz należy Ci się jak mało komu.