#wakacjezQCZAJem 14. Karolina Orzeł

31 października 2021

Tu możesz zagłosować na Karolinę:

A tak Karolina opisała swoją historię:

Dwa zdjęcia w tym samym lustrze, ale jakby innej osoby.
Ta po lewej niekoniecznie się uśmiecha (przeżyła 2020 rok, ale ledwo… rozwód, przeprowadzki – wszystkie stresy zajadała, jak przysłowiowy odkurzacz).
Ta po prawej ma już uśmiech na twarzy (przetrwała burze, wróciła do siebie, wierzy, że będzie dobrze).

Tak mogę podsumować moją przygodę z #wakacjezqczajem. 3 miesiące pracy, aby mieć jedzenie pod kontrolą dzięki @QCZAJdiety, 12 tygodni sprawdzania swojej wytrwałości i motywacji z @QCZAJfitness i udało się ruszyć z miejsca – minus 10 kg , minus 42 cm w obwodach. Nigdy nie wierzyłam w zdjęcia przed i po, ale teraz nie mam wątpliwości – jeśli to jest twój moment i znajdziesz siebie na nowo jesteś w stanie spełniać swoje marzenia.

Co prawda nie mam jeszcze odwagi zrobić sobie zdjęcia w stroju kąpielowym, ale nad tym pracuję – i głową, i sylwetką 🙂

W tym miejscu jeszcze raz dzięki wspaniałej społeczności @FitlarwyQCZAJa – dzięki wszystkim za komentarze, za zwariowane relacje, serduszka i ciepłe słowa – ukochuję mocno!!!

Tobie @QCZAJ dziękuję, że jesteś, że robisz to co robisz – mam nadzieję, że będzie mi dane kiedyś podziękować Ci osobiście i opowiedzieć, jak to całe wyzwanie wpłynęło na moje życie. Życzę Ci dużo zdrówka i mam nadzieje, że wygrasz “Polish Social Media Star 2021” za to co robisz należy Ci się jak mało komu.

Najnowsze wpisy

21 kwietnia 2022

QCZAJ odpowiada na pytania widzów Mask Singer
Czytaj więcej

16 kwietnia 2022

PRYSZNIC!
Czytaj więcej

1 grudnia 2021

QCZAJ z nagrodą E! Peoples Choice Award 2021
Czytaj więcej