#bioreqczaja 1/7

Spontan zrobił mi życie dlatego wierzę, że i Tobie zrobi rzyć 🍑🔥💪🏼😂

Widzisz? Zobacz jak to działa, już się uśmiechasz.

Dlatego wykorzystajmy to w tym czelendżu. #BIOREQCZAJA Czelendż #bioreqczaja to nie tylko ćwiczenia i dieta, ale także odpowiedzi na pytania które często mi zadajecie. Co sprawia, że mam tyle energii, jak radzę sobie z przeszłością i stanami lękowymi? A także jak będąc DDA udało mi się osiągnąć to co osiągnąłem. Od razu mówię, nie jestem psychologiem! Wszystko co tu przeczytacie będzie na podstawie moich własnych doświadczeń i przemyśleń. Jako, że sport jest integralną częścią mojego życia, druga część czelendżu z nim jest związana.

Na początek zmierz swoje obwody:

Obwód bicepsa (w najszerszym miejscu)

Obwód klatki piersiowej

Obwód talii w najwęższym miejscu (wiem, że masz!)

Obwód pasa (3cm poniżej pępka)

Obwód bioder (w najszerszym miejscu)

Obwód uda (w najszerszym miejscu)

Obwód łydki (w najszerszym miejscu)

Zapisz też swoją wagę, ale pamiętaj, że ona może wariować wraz z utratą tłuszczu a zarysowującymi się pięknie mięśniami.

Codziennie przez kolejne 7 dni w tygodniu dodam na stronę qczaj.pl i YouTube darmowy trening który zrobisz ze mną!

Jedzenie to będzie 70% powodzenia całej akcji! Jeśli masz indywidualną dietę z diety.qczaj.pl to genialnie, jeśli nie, a chcesz mieć to na hasło BIOREQCZAJA dostaniesz 10% rabatu💪🏼☺️ Jeśli jeszcze nie masz diety, a chcesz spróbować to spokojnie – jutro na Qczaj.pl dodam przykładową dietę na 3 dni.

Jeśli masz qczajfitness.pl zaznacz w kalendarzu dni treningowe, a w pozostałe zrób  treningi z czelendżu #bioreqczaja na YouTube. Jeśli nie masz Qczajfitness.pl również na hasło BIOREQ masz -10% (hasło ważne do 19.01)

Proszę przyłóż się, bo jeśli to zrobisz, to za 21 dni będziemy się nie tylko cieszyć ale i prosić o kolejne 21 dni! Zaczynamy 21 dniowy czelendż – spróbujmy! W czelendżu może wziąć każdy / każda. A jedną osobę, która najbardziej mnie weźmie ja zabieram na QCZAJCAMP do Bukowiny Tatrzańskiej w Marcu! – warunek na koniec czelendżu musisz aktywnie korzystać z qczajfitness.pl i diety.qczaj.pl