QCZAJ

GADŻETY

BLOG

QCZAJ

QCZAJ Fitness

Treningi

KARNY QCZAS :) KARNY QCZAS na powalone życie. Na chwile gdy czujesz się beznadziejna, gruba i nie mieścisz się w zimową kurtkę.
Wyzwanie do rzyci Wezwanie do rzyci💪🏼😂 Coby krew poszła od rzyci do serca i się zachciało żyć!
Trening „na krześle” Bo czasami życie przygniecie za mocno i posadzi rzyć na krześle... Siedzisz i nie wiesz co zrobić, bo ciężko wstać...
Trening „na spalanie” Miłość jest wtedy gdy jest ogień, więc... UKOCHOJ SIE!
Pierwszy trening pod hasłem UKOCHOJ SIE Ukochoj się teraz tu! ” Tak zaczął się trening w Nowym Targu w Fitness Factory.
Trening z Pytania na śniadanie Ukochoj się! Od tego wszystko się zaczyna! Od tego się zacznie Twoja chęć do ukochania innych.
Rzyć na Live z Chicago 10 minut treningu na nogi i pupę, 10 minut dla Ciebie - nie szukaj wymówek, że Ty to masz źle - każdy ma.
10 minutowy trening brzucha Weź swój brzuch - nie ważne jaki! Może taki co przeszedł ciążę, albo taki co trochę urósł, albo schudł. Niech to będzie Twoje 10 minut dla brzucha
Trening „na Mikołaja” Najtrudniejszy pierwszy krok… A gdybym Ci powiedział, że nawet jeśli będzie koślawy, nawet jeśli się potkniesz, obcas się złamie...
Trening „na plecy” Matko Polko, która ciężkawy dźwigasz wózek i targasz go przez błota. Ty, co zmieniając obsrane pieluchy zginasz się wpół a potem powstać nie możesz.
Pierwszy trening „na poważnie” Moje pierwsze YouTub’owe „dziecko”. Może trochę ułomne, może trochę się dre, może trzeszczy a grzejnik psuje kompozycje, ale zrobiłem to!